Huragan Jezioro - Błękitni Herby

Po ostatniej wygranej z Unią Lisowice, przyszedł czas na derby, naszym kolejny rywalem jest drużyna z Jeziora. Ciężko wytypować faworyta spotkania, ponieważ Huragan Jezioro to spadkowicz z Okręgówki, drużyna na pewno zebrała spore doświadczenie w wyższej klasie rozgrywkowej, dlatego też spotkanie nie będzie należeć do łatwych.

Ostatnie spotkania z Huraganem, przynosiły wiele emocji, ostatni mecz rozegrany z drużyną Huraganu zakończył się remisem 3:3. Bramki dla Jeziora strzelali Amadeusz Hebrajski, oraz dwa razy do naszej siatki trafiał Łukasz Kaczmarzyk. Dla Błękitnych Bartłomiej Imach, Marcin Chętkowski oraz w 94 minucie jeden punkt zapewnił nam Bartłomiej Imach.

Ostatnie 5 spotkań Błękitnych w tym sezonie to trzy porażki | Błękitni 1:7 Promień Glinica | Orzeł Psary/Babienica 3:1 Błękitni | Małapanew Kuczów 5:1 Błękitni Herby | remis z Mechanikiem Kochcice 1:1 oraz wygrana z Unia Lisowice 9:1.

Ostatnie 5 spotkań Huraganu w tym sezonie to 3 zwycięstwa \ Mechanik Kochcice 1:3 Huragan Jezioro  \, \ Huragan Jezioro 4:0 Małapanew Kuczów \  Unia Lisowice 2:4 Huragan Jezioro \  oraz dwie porażki \Orzeł Psary-Babienica 5:1 Huragan Jezioro\ oraz \Płomień Przystajń 2:1 Huragan Jezioro\

Zapraszamy wszystkich sympatyków na boisko w Jeziorze!