Podsumowanie II kolejki "A" Klasy.

Unia II Kalety - Sparta Tworóg 2:1

Rezerwy Unii wygrywają swój pierwszy mecz w debiutanckim sezonie w "A" Klasie, ze słabą w tym sezonie Spartą Tworóg. Drużyna z Tworoga prowadziła od 62' minuty po bramce Andrzeja Matyska, zawodnicy Unii odrobili starty w ostatnich 8 minutach spotkania, w 82 minucie bramkę na 1:1 strzelił Kordian Lebek, a bramkę dającą trzy oczka w 85 minucie spotkania trafił Sebastian Starczewski.

Płomień Przystajń - Mechanik Kochcice 1:1

Kolejny beniaminek lublinieckiej "A" klasy, od 16 minuty zawodnicy z Przystajni prowadzili 1:0 a bramkę strzelił PIotr Matyja. Mechanikowi udało strzelić się tylko jedną wyrównującą bramkę a autorem tego był Szymon Strzoda.

Promień Glinica - Unia Lisowice 5:0

Lider urządził sobie trening strzelecki, w pierwszej kolejce Promień wygrał aż 9:0 z Małapanew Kuczów. Bramki dla Glinicy strzelali: Bartłomiej Borszcz x3, Wojciech Małczak oraz Mateusz Koza. Promień Glinica będzie zajmować pozycję lidera przynajmniej do III kolejki.

Pokój Sadów - Śląsk Koszęcin 3:1

Faworyt spotkania Śląsk uległ w Sadowie drużynie która rzutem na taśmę utrzymała się w "A" Klasie, dzięki wycofaniu się z rozgrywek Ligi Okręgowej - Lotu Konopiska. Bramki dla Pokoju strzelali Martyn Swoboda oraz Damian Michna x2. Honorowe trafienie w 76 minucie odnotował Patryk Pawełczyk.

Błękitni Herby - Rybak Ciasna 7:2

Przed spotkaniem ciężko było wyłonić faworyta, ale wszystko zweryfikowało boisko, i kolejne 3 punkty zostały przypisane drużynie z Herby. Podobnie jak Promień Glinica, Błękitni są niepokonani przy II Kolejki. Bramki dla Błękitnych strzelali: Marin Chętkowski x2, Paweł Cieślak, Kamil Cierpioł, Wojciech Pasieka Bartłomiej Imach oraz Kamil Biernacki (samobójcza) dla gości: Mikołaj Pradelok oraz Piotr Połomski.

Huragan Jezioro - Ruch Kochanowice 4:0

Spadki bywają zazwyczaj trudne i ciężko się jest pozbierać, drużynie z Jeziora udało się już w II kolejce. Mecz spadkowicza i drużyny która ma zazwyczaj nierówną formę mógł przyciągnąć na boisko w Jeziorze sporą ilość osób. Zawodnicy z Jeziora sprawę załatwili już w pierwszej połowie, po której wygrywali 2:0, a drugiej dopełnili tylko formalności strzelając kolejne 2 bramki. Strzelcy: Łukasz Kaczmarczyk, Dawid Greliński, Jarosław Szymanek oraz po raz drugi Łukasz Kaczmarczyk.

Małapanew Kuczów - Orzeł Psary/Babienica 1:3

Drugi spadkowicz oraz drużyna która gra w 2 sezon w "A" Klasie. Drużyna z Kuczowa zalicza drugą porażkę w sezonie. Kuczów w pierwszej kolejce był rozbity przez Glinicę 9:0 dlatego też przez bilans bramek zajmują ostatnią pozycję. Dla drużyny z Babienicy strzelali: Krzysztof Gafik x2 oraz Adam Młynek. Bramkę honorową strzelił Tomasz Orlik.